Kontakt

ul. Łodygowa 35
03-687 Warszawa
serwis :
tel. kom.: 500 594 222
tel. 22 618 47 71
części i akcesoria:
tel. kom. 508 839 088
godziny otwarcia:
pon-pt: 8.00 - 18.00
sobota: 8.00 - 13.00 
gg

Wyślij zapytanie

Nasze certyfikaty

PDF Drukuj Email

Nie przypadkowo działamy w branży motoryzacyjnej! Motoryzacja jest naszą pasją i zamiłowaniem.

Oferujemy części do bmw, mini i Vw znanych i renomowanych producentów, takich jak:

Bilstein, Sachs, Victor Reinz, Ruville, Textar, Febi, Graf, Valvoline, Lemforder, Meyle, które już od wielu lat sprawdzają się w polskich warunkach.Dodatkowo dzięki naszemu zamiłowaniu do marki bmw i aktywnemu uczestnictwu w sportach motoryzacyjnych, wykorzystując części do bmw z naszej oferty, sami byliśmy w stanie przekonać się o użyteczności i dobrej jakości.

Naszym atutem jest specjalizacja i umiejętność wsparcia Klienta odpowiednią radą i pomocą w doborze części. Świadczą o tym liczne opinie, które zebraliśmy w czasie naszej działalności. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię na nasz temat lub chciałbyś zapytać o części do BMW lub części do VW napisz lub zadzwoń!

Przystępne ceny i szybka realizacja zamówień - zapraszamy do e-sklep!

 

AKTUALNOŚCI:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o części do VW.

Teraz jeszcze lepiej i pewniej dobierzemy części do Twojego BMW lub VW! Dzięki nawiązaniu współpracy z bmw i vw, mamy dostęp do autoryzowanych katalogów  - dzięki temu  po numerze nadwozia precyzyjnie wyszukamy części do twojego auta.

 

Mamy przyjemność poinformować iż wzbogaciliśmy naszą ofertę o sprzedaż ratalną !

Nadchodząca wiosna to powód do radości i upragnionych ciepłych weekendów!, niestety jest też czasem napraw zawieszeń w naszych samochodach po ciężkim i "dziurawym" okresie zimowym! Dlatego też, aby ułatwić Państwu decyzję, czy kupić wszystko na raz ale tańszych producentów?, czy kupić częściowo ale lepsze jakościowo części?, wprowadziliśmy formę ratalną zakupu części - Śmiało możesz kupić wszystko i lepsze co niezbędne do twojego auta! Zadzwoń i spytaj - nasi handlowcy wyliczą dogodną ratę dla Ciebie!

 

NASZE CERTYFIKATY