Kontakt

ul. Łodygowa 35
03-687 Warszawa
serwis :
tel. kom.: 500 594 222
tel. 22 618 47 71
części i akcesoria:
tel. kom. 508 839 088
godziny otwarcia:
pon-pt: 8.00 - 18.00
sobota: 8.00 - 13.00 
gg

Wyślij zapytanie

Nasze certyfikaty

PDF Drukuj Email

Serwis samochodowy Warszawa Targówek

 

Zdobyte doświadczenie  w doborze i sprzedaży części samochodowych, w szczególności do aut marki BMW, pozwoliło nam na podjęcie kolejnego wyzwania. Otworzyliśmy profesjonalny serwis samochodowy w dzielnicy Warszawa Targówek.

Nasz serwis samochodowy oferuje kompleksową usługę rzetelnej, niedrogiej i terminowej naprawy każdego auta.

 

W naszym serwisie samochodowym, który znajduje się przy ul. Łodygowej 23 w Warszawie oferujemy:

Naprawy pogwarancyjne i bieżące: Jako serwis specjalizujący się w naprawach aut marki BMW, oferujemy pełen zakres napraw, ukł. zawieszenia, ukł. hamulcowych, ukł. kierowniczych, silnikowych. Nasza długoletnia znajomość produktu BMW pozwala nam na szybkie, trafne diagnozy i profesjonalne naprawy aut. Dodatkową gwarancją jakości usługi jest nasza stała współpraca z autoryzowanymi dealerami BMW, którzy wspierają nas fachową techniczną poradą i procedurą naprawy.

Diagnostykę komputerową: Dysponujemy najnowszej generacji komputerem diagnostycznym używanym w serwisach ASO. Wykonujemy diagnostykę, aktualizację oprogramowania do najnowszej wersji, kodowanie sterowników, aktywacja opcji dodatkowych, polskie menu, aktualizacja map, inspekcje serwisowe. Obsługujemy wszystkie modele z serii E i F30, F10, F12, F01

Przeglądy przed zakupem auta: W czasach kiedy rynek aut używanych jest nasycony wszelkiego rodzaju „autami – pułapkami”, każdy może skorzystać z usługi zweryfikowania auta przed zakupem. Daje to doskonały pogląd w jakim stanie rzeczywistym jest auto. W skład takiego przeglądu wchodzi:

  • weryfikacja zawieszenia,
  • hamulcy,
  • silnika,
  • ukł. kierowniczego,
  • diagnostyka komputerowa,
  • oględziny nadwozia /z czujnikiem/,
  • w przypadku aut BMW weryfikacja wyposażenia i historii serwisowej auta.

Usługi wulkanizacyjne, wymiana i naprawa opon: Oferujemy wymianę opon, wyważanie kół /duże rozmiary również/. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem firmy Unitroll, przystosowanym do demontażu i montażu opon typu RUN-FLAT, tak popularnych w modelach BMW. Precyzyjnie wymienimy, wyważymy każde koło stalowe i aluminiowe.

 

Naszym dużym atutem jest bieżąca dostępność części w naszym sklepie, dzięki temu nieprzewidziane, dodatkowe naprawy nie będą dla nas zaskoczeniem.

Prowadzimy kartotekę serwisową każdego samochodu oraz niezależnie od zleconej naprawy sprawdzamy stan techniczny pozostałych podzespołów, szczególnie dotyczących bezpieczeństwa.

Zapewniamy profesjonalny serwis BMW i samochodów innych marek.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu samochodowego.
Zespół Auto-Wróbel

* Przy zakupie filtrów i oleju w naszym sklepie oferujemy darmowy serwis olejowy.